Emigracja

Podczas kwerend genealogicznych w różnych archiwach, znajduję czasami dokumenty dotyczące emigracji z terenów Polski do Ameryki, Brazylii i innych krajów. Dodaję je do tej bazy danych. Gdy natykam się na artykuły, w kórych pojawia się temat emigracji wraz z nawiskami emigrujących ludzi, dodaję je do tej bazy danych. Dodatkowo, baza danych zawiera nazwiska ludzi, którzy urodzili się w Ameryce, ale wrócili do Polski, a ich nazwiska znalazłam w dokumentach metrykalnych. Koszt kopii dokumentu z bazy danych to 40 zł, która to kwota przeznaczona jest na jej utrzymanie w internecie.
1
Nemio Berkman, Sawa Berkman, Abram Berek Berkman, Raszka Berkman
Nowogród
2
Mejer Lejba Kon, Chaja Kon, Srul-Moszk Kon
Nowogród
3
Chaim Moszk Trzcianowicz, Leja Trzcianowicz, Szmul-Lejzor Trzcianowicz, Gerszek Trzcianowicz, Małka Rochla Trzcianowicz
Nowogród
4
Oszer Berkman
Nowogród
5
Chaja Sora Lewitow
Nowogród
6
Franciszka Dziekońska
Nowogród
7
Chenia Wierzbołowska, Abram-Gdal Wierzbołowski, Pejsak Wierzbołowski, Trajna Wierzbołowska
Nowogród
8
Mejer Wolf Goldberg, Rochla Ladowicz, Gdal Szczawinowicz, Joel Gersz Bend, Gisia Kryształ, Jospa Kryształ, Moszk Pęski, Manus Margolis, Maria Bejla Margolis, Jankiel Dębnicki, Abram Gersz Szliwsztejn, Mejer Kapłan, Froim Kramkowski
Nowogród
9
Mendla Kramkowska, Szloma Mind, Szapsa Rozenbaum, Srol Kriger, Abram Bednarski, Brajna Bednarska, Massa Bednarska, Ryfka Bednarska, Gerszek Bednarski, Abram Piekarczyk, Moszk Brum, Wigdor Morgolis, Berek Morgolis
Nowogród
10
Dawid Ber Lewita, Jankiel Wierzbołowicz, Necha Wierzbołowicz, Abram Gdal Wierzbołowicz, Chaja Trajna Wierzbołowicz, Pejsak Wierzbołowicz, Judko Zelek Pedowicz, Etka Touba Chorodzińska, Szmul Szloma Chorodziński, Pinches Chorodziński, Chaim Aron Dago, Szmul Bogacz, Sora Bogacz, Moach Mejer Śniadowicz, Izrael Jeleniewicz, Lejba Gawkowicz, Mendel Ick Sagat
Nowogród
11
Lejbka Mnich, Litman Ogrodnicki, Chana Rochla Ogrodnicka, Frajdla Ogrodnicka, Masia Ogrodnicka, Froim Lefowicz, Estera Kramkowska, Szloma Kramkowski, Froim Kramkowski, Ilio Kramkowski, Mejer Epelbaum, Lejbka Tyukiewicz, Dawid Markus
Nowogród
12
Jan Szejman
Nowogród
13
Jankiel Frejdowicz, Sora Frejdowicz
Nowogród
14
Franciszek Dziekoński
Nowogród
15
Stefania Kisiel
Nowogród
16
Michał Okuniewski, Augustyn Litko
Wiżajny
17
Wojciech Nitkiewicz
Wizna
18
Tomasz Grądzki
Wizna
19
Józef Szulc
Wizna
20
Jan Mateuszczyk
Wizna
21
Paweł Iwanowski
Kramkowo
22
Franciszek Doda, Anna Doda, Jan Doda, Wiktor Doda, Władysław Doda, Bolesława Doda
Nowogród
23
Władysław Kozłowski, Marianna Kozłowska, Teodor Kozłowski
Nowogród
24
Jan Kruszewski
Nowogród
25
Jan Brejtfus, Barbara Brejtfus, Józef Brejtfus, Stanisław Brejtfus, Bronisława Brejtfus
Nowogród
26
Wiktor Surawski
Nowogród
27
Wincenty Poreda, Marianna Poreda
Nowogród
28
Julian Grochowski
Nowogród
29
Jan Kulczyk, Marianna Kulczyk, Aleksander Kulczyk, Stanisław Kulczyk, Franciszek Kulczyk, Katarzyna Kulczyk, Aleksandra Kulczyk
Nowogród
30
Mikołaj Przybyłowski, Marianna Przybyłowska, Józef Przybyłowski, Stanisław Przybyłowski, Józefa Przybyłowska, Bronisława Przybyłowska, Weronika Przybyłowska
Nowogród
31
Franciszek Doda, Anna Doda, Jan Doda, Wiktor Adam Doda, Władysław Doda, Bolesława Doda
Nowogród
32
Władysław Kozłowski, Marianna Kozłowska, Teodor Kozłowski
Nowogród
33
Jan Kruszewski
Nowogród
34
Jan Brejtfus, Barbara Brejtfus, Józef Brejtfus, Bolesław Brejtfus, Bronisława Brejtfus
Nowogród
35
Wiktor Surawski
Nowogród
36
Julian Grochocki
Nowogród
37
Walenty Poreda, Marianna Klara Poreda, Franciszek Poreda, Władysław Tadeusz Poreda, Aleksandra Poreda
Nowogród
38
Jan Kulczyk, Marianna Kulczyk, Aleksander Kulczyk, Stanisław Kulczyk, Franciszek Kulczyk
Nowogród
39
Katarzyna Kulczyk, Aleksandra Kulczyk
Nowogród
40
Marceli Szumowski, Eleonora Szumowska, Leonard Szumowski, Adela Szumowska, Wiktoria Wojsz, Helena Szumowska
Świerże
41
Marcin Smarkiewicz
Wizna
42
Stefan Kizling
Bożejewo
43
Mikołaj Przybyłowski, Franciszek Doda, Władysław Kozłowski, Jan Kruszewski, Jan Brejtfus, Wiktor Surawski, Julian Grochocki, Walenty Poreda
Nowogród
44
Jan Kulczyk
Nowogród
45
Marceli Szumowski, Eleonora Szumowska, Leonard Szumowski, Adela Szumowska, Wiktoria Wyszt, Helena Szumowska
Świerże
46
Marceli Smarkiewicz
Wizna
47
Stefan Kizling
Bożejewo
48
Ick Nadolny, Wojciech Nitkiewicz, Tomasz Grądzki, Józef Szulc, Jan Mateuszczyk
Wizna
49
Paweł Iwanowski
Kramkowo
50
Józef Białobrzeski, Jan Białobrzeski
Karolin
51
Mikołaj Przybyłowski, Franciszek Doda, Władysław Kozłowski
Nowogród
52
Jan Kruszewski, Jan Brejtfus, Wiktor Surawski, Julian Grochocki, Walenty Poreda, Marianna Poreda, Jan Kulczyk
Nowogród
53
Marceli Szumowski, Eleonora Szumowska, Leonard Szumowski, Adela Szumowska, Wiktoria Wyszt, Helena Szumowska
Świerże
54
Marceli Szumowski
Świerże
55
Stanisław Zaremba
Rogowo
56
Marceli Szumowski
Świerże
57
Stanisław Zaremba
Rogowo
58
Walenty Konikowski, Katarzyna Konikowska, Konstanty Rudolf Brejtfus, Julianna Brejtfus, Józef Cwalina, Józef Chojnowski, Anna Chojnowska, Bronisława Chojnowska, Józefa Chojnowska, Stefania Chojnowska, Władysław Chojnowski
Nowogród
59
Mateusz Pieńkowski, Mateusz Lendo, Michał Dziekoński, Franciszka Dziekońska
Nowogród
60
Stanisław Zaremba
Rogowo
61
Józef Piaszczyk, Franciszek Andrzejewski, Antoni Walicki, Marian Gałązka, Stanisław Chojnowski, Wiktor Karwowski
Szczepankowo
62
Józef Piaszczyk, Franciszek Andrzejewski, Antoni Walicki
Leopoldowo
63
Marian Gałązka, Stanisław Chojnowski, Wiktor Karwowski
Grzymały
64
Walenty Konikowski, Katarzyna Konikowska, Konstanty Rudolf Brejtfus, Marianna Brejtfus, Jakub Ustach, Marianna Ustach, Józef Chojnowski, Anna Chojnowska, Bronisława Chojnowska, Józefa Chojnowska, Stefania Chojnowska, Władysław Chojnowski, Józef Cwalina, Maciej Lendo, Maciej Benkowski
Nowogród
65
Antoni Romanowski, Marcjanna Romanowska, Katarzyna Romanowska, Ewa Romanowska, Marianna Romanowska, Kamila Romanowska, Zofia Romanowska, Józefa Romanowska, Aleksandra Romanowska, Wiktor Romanowski
Grądy
66
Teodor Zaiński
Grądy
67
Ludwik Gajewski
Grądy
68
Seweryn Nurczyk, Karolina Nurczyk
Grądy
69
Tomasz Mirzejewski, Anna Mirzejewska, Bolesław Mirzejewski, Bonifacy Mirzejewski, Stanisław Mirzejewski
Jankowo
70
Adam Rogiński
Jankowo
71
Tomasz Gorzoch, Marcjanna Gorzoch
Kule
72
Michał Czarnecki, Teofila Czarnecka, Eleonora Czarnecka
Osetno Drogoszewskie
73
Juda-Aria Lewita, Zelda Lewita, Zelek Lewita, Mejer Lewita, Juszk Lewita, Mortek Lewita, Szifra Lewita, Juszk Wiszniak, Chana Wiszniak, Chaim Wiszniak, Brajna Wiszniak, Mortek Skiba alias Skobol, Rywka Skiba alia Skobol, Szmul Skiba alias Skobol, Ick Skiba alias Skobol
Nowogród
74
Gerszek Kaufman, Estera Kaufman, Sora Tobiasz
Nowogród
75
Józef Werpachowski, Abram Nadolny, Bejla Nadolna, Erszk Bienc, Ryfka Bienc, Izrael Jeleniewicz, Chana Jeleniewicz, Judaryn Lewita, Zelda Lewita, Juszk Wiszniak, Chana Wiszniak, Mortek Skiba, Gerszk Kaufman, Estera Kaufman, Sora Tobiasz
Nowogród
76
Jan Grzymała, Leopold Jankowski, Rozalia Jankowska, Stanisław Chojnowski
Jankowo Miedzianowo
77
Aleksander Ustach
Miastkowo
78
Antoni Rogiński, Bronisława Rogińska
Sulimy
79
Franciszek Czemniejewicz, Weronika Czemniejewicz
Czartoria
80
Florian Sadowski, Marianna Sadowska, Stanisław Parda, Franciszka Parda, Aleksander Chętnik, Katarzyna Chętnik
Mątwica
81
Franciszek Bartnicki, Florian Just
Szablak
82
Mateusz Arkiszewski, Marcjanna Arkiszewska
Kupiski Nowe
83
Adam Ferens, Julianna Ferens
Łomżyca
84
Michał Wądołowski, Wiktor Górski, Józef Jabłoński
Targonie Krytuły
85
Walenty Konikowski, Rudolf Brejtfus, Jakub Ustach, Józef Chojnowski, Józef Cwalina, Maciej Lendo, Maciej Pieńkowski
Nowogród
86
Antoni Romanowski, Teodor Zaiński, Ludwik Gajewski, Seweryn Nurczyk
Grądy
87
Tomasz Mirzejewski, Adam Rogiński
Jankowo Miedzianowo
88
Tomasz Gorzoch
Kule
89
Michał Czarnecki
Osetno Drogoszewskie
90
Józef Werpachowski, Gerszek Benc, Abram Nadolny, Izrael Jeleniewicz, Juda Aria Lewita, Juszk Wizniak, Mortek Skiba alias Skobel, Gerszek Kaufman, Sora Tobiasz
Nowogród
91
Jan Grzymała, Leopold Jankowski, Stanisław Chojnowski
Jankowo Miedzianowo
92
Aleksander Ustach
Miastkowo
93
Antoni Rogiński
Sulimy
94
Franciszek Czejniejewicz
Czartoria
95
Florian Sadowski, Stanisław Parda, Aleksander Chętnik
Mątwica
96
Franciszek Bartnicki, Florian Justy
Szablak
97
Mateusz Arkiszewski
Kupiski Nowe
98
Adam Ferens
Łomżyca
99
Michał Dziekoński
Nowogród
100
Stanisław Zaremba, Wincenty Suski
Rogowo
101
Marceli Szumowski
Świerże
102
Aleksander Szeszgiel, Justyna Szeszgiel
Poniat
103
Michał Wądołowski, Wiktor Górski, Józef Jabłoński
Targonie Krytuły
104
Józef Piaszczyk, Franciszek Andrzejewski, Antoni Walicki
Leopoldowo
105
Marianna Gałązka, Stanisław Chojnowski, Wiktor Karwowski
Grzymały
106
Józef Grabowski, Leon Mateuszczyk, Stanisław Siedlecki, Stanisław Sawicki, Józef Mocarski
Wizna
107
Andrzej Żelezny
Ruś
108
Władysław Kałużyński, Walenty Zawadzki
Srebrowo
109
Stanisław Galiński
Smolarze
110
Jan Trepanowski
Wizna
111
Ignacy Czaplicki, Franciszek Trocki
Czaplice
112
Stanisław Stypułkowski, Stanisław Zajkowski, Józef Sowiński, Józef Jamiołkowski
Chlebiotki
113
Józef Ałdycki, Marceli Wasilewski
Kossewo
114
Konstanty Tyszko, Aleksander Podbielski
Świerże
115
Maciej Podbielski
Klimont
116
Józef Ałdycki, Rozalia Ałdycka, Władysław Ałdycki, Aleksander Ałdycki, Marianna Ałdycka
Kossewo
117
Konstanty Tyszka, Józefa Tyszka, Marianna Tyszka, Aleksander Podbielski
Świerże
118
Maciej Wasielewski, Rozalia Wasielewska, Antoni Wasielewski, Franciszek Wasielewski, Helena Wsielewska
Kossewo
119
Maciej Podbielski
Klimonty
120
Józef Jałdycki, Rozalia Jałdycka, Władysław Jałdycki, Aleksander Jałdycki, Marianna Jałdycka
Kossewo
121
Konstanty Tyszka, Józefa Tyszka, Marianna Tyszka, Aleksander Podbielski
Świerże
122
Marceli Wasielewski, Rozalia Wasielewska, Antoni Wasielewski, Franciszek Wasielewski, Helena Wasielewska
Kossewo
123
Maciej Podbielski
Klimonty
124
Ignacy Czaplicki, Franciszek Trocki
Czaplice
125
Józef Grabowski
Wizna
126
Leon Mateuszczyk, Stanisław Siedlecki, Stanisław Sawicki, Józef Mocarski, Jan Trepanowski
Wizna
127
Andrzej Żelezny
Bożejewo
128
Władysław Kałużyński, Walenty Zawadzki
Srebrowo
129
Stanisław Galiński
Zaklewo
130
Stanisław Stypułkowski, Stanisław Zajkowski, Józef Sowiński, Józef Jamiołkowski
Chlebiotki
131
Jan Jaskółka, Anna Jaskółka
Rogowo
132
Adam Niemira, Marianna Niemira
Rabędy
133
Jan Krzewski, Makary Żajkowski
Chlebiotki
134
Adam Niemira, Marianna Niemira, Stanisław Niemira
Rabędy
135
Jan Jaskółka, Anna Jaskółka, Stefan Jaskółka, Wiktor Jaskółka, Stanisław Jaskółka
Rogowo
136
Tadeusz Wałkuski, Franciszka Wałkuska, Stanisław Wałkuski, Jan Wałkuski, Weronika Wałkuska, Marcjanna Wałkuska, Aleksandra Wałkuska, Feliks Wałkuski
Kupiski Nowe
137
Wiktor Doda
Mątwica
138
Jan Jaskółka, Anna Jaskółka, Stefan Jaskółka, Wiktor Jaskółka, Stanisław Jaskółka
Rogowo
139
Adam Niemira
Rabędy
140
Tadeusz Wałkuski, Feliks Wałkuski
Kupiski Nowe
141
Wiktor Doda
Mątwica
142
Wincenty Korosiński
Biskupice
143
Stanisław Jankiewicz
Rakowo-Czachy
144
Maciej Długozima
Leopoldowo
145
Józef Żebrowski
Żebry
146
Wojciech Korszten, Teofil Miaskowski, Wincenty Miaskowski, Stefan Bednarczyk, Teofil Drazek, Josef Sokolski, Jan Okuła, Jan Jarmuszewski, Stanisław Schmiege, Anna Zawadzka, Franz Kopeć
Łomża
147
Paul Melodzik
Waskov
148
Nicolas Pietrowski
Szymany
149
Josef Bialski
Rotkrut
150
Frank Musakowski
Ruszyk
151
Tom Soleski
Szymany
152
Adam Plochewski
Bedanitz
153
Jan Sledik
Nigdyrzec
154
Adam Kuschenski
Szymansk
155
Berni Schucknowitz
Pewensik
156
Jan Ossinski
Jaul
157
Stanisław Karczewicz
Kosaki
158
Adam Dardziński
Wezschin
159
Piotr Roschwitz
Drepfort
160
Jozef Jedgiński
Bategowe
161
Franciszek Bęben, Ludwika Bęben
Kraków
162
Piotr Jackowski, Józef Ramotowski, Józef Jackowski, Wiktor Jackowski, Łukasz Parzych, Florian Wróblewski
Kupiski Stare
163
Stanisław Kania, Stanisław Franciszek Rapcuch
Komarzyce
164
Stanisław Śmiarowski, Jan Jastrzębski
Łomżyca
165
Piotr Jackowski, Józef Ramotowski, Józef Jackowski, Wiktor Jackowski, Łukasz Parzych, Florian Wróblewski
166
Stanisław Kania, Stanisław Franciszek Rapcuch
Komarzyce
167
Stanisław Śmiarowski, Jan Jastrzębski
Łomżyca
168
Juliusz Wolfgard, Tomasz Ostrowski, Piotr Tyl, Adam Filter, Tadeusz Bednarczyk
Kraska
169
Antoni Ustaszewski
Podgórze
170
Marcin Chętnik, Aleksander Zapert
Mątwica
171
Jan Popiołek, Teofil Boguszewski
Janowo
172
Stanisław Piaścik
Łomżyca
173
Władysław Borawski
Komarzyce
174
Ksawery Szymański
Kupiski Nowe
175
Łukasz Sadowski, Florian Sadowski
Mątwica
176
Józef Dziedzicki
Kupiski Nowe
177
Bronisława Kersztan
Łomżyca
178
Franciszek Jankowski, Franciszek Mierzejewski, Szymon Rogiński, Jakub Rogiński, Abram Kijek, Konstanty Czartoryjski, Stanisław Dłużniewski, Aleksander Konopka
Miastkowo
179
Tomasz Gorzoch
Miastkowo
180
Fabian Szydlik, Polikarp Choromański
Miastkowo
181
Antoni Komoracki, Aleksander Domurat, Franciszek Kurkowski
Bożejewo
182
Aleksander Kownacki, Ksawery Biedrzycki
Bożejewo
183
Karol Sienkiewicz, Adam Tchórzewski, Mikołaj Kulesza, Konstanty Szymański, Stanisław Antkiewicz, Antoni Pokropowicz, Jan Wiśniewski
Pniewo
184
Jan Grzanka, Aleksander Grzanka
Pniewo
185
Karol Sienkiewicz, Adam Tchórzewski, Mikołaj Kulesza, Konstanty Szymański, Stanisław Antkiewicz, Antoni Pokropowicz, Jan Wiśniewski, Jan Grzanka, Aleksander Grzanka
Gać
186
Wiktor Maksiński, Feliks Bandach, Piotr Baranowski
Pniewo
187
Jan Kulczyk, Jan Pogonowski
Nowogród
188
Wiktor Nagórka, Józef Sztachelski, Florian Lendo, Mendel Kryształ
Nowogród
189
Jankiel Lejba Judowicz, Mortek Judowicz, Jankjel Judowicz, Abram Ick Woznowiejski
Nowogród
190
Mejer Kosewicz, Abram Gdal Wierzbołowicz, Beniamin Bogacz, Beniamin Bysko Orzejewicz
Nowogród
191
Gerszk Mnich, Izrael Lejba Lefowicz
Nowogród
192
Wiktor Nagórka, Józef Sztachelski, Florian Lendo, Izrael Kryształ, Jankiel Lejba Judowicz
Nowogród
193
Mortek Judowicz, Jankiel Judowicz, Abram Ick Woznowiejski, Mejer Kosewicz, Abram Gdal Wierzbołowicz, Beniamin Bogacz
Nowogród
194
Beniamin Bysko Susewicz, Gerszk Mnich, Izrael Lejba Lefowicz
Nowogród
195
Stanisław Wyszyński
Zambrów
196
Romuald Kosel, Feliks Kosel
Dębowo
197
Jan Milewski
Sławiec
198
Konstanty Krol, Franciszek Wiski, Stanisław Hajęcki
Szczepankowo
199
Stanisław Kołodziejczyk
Podoł
200
Julian Łada, Paulina Wiska
Szczepankowo
201
Andrzej Dzierzgowski, Jan Modzelewski, Maciej Sztachelski, Romuald Skrodzki, Franciszek Modzelewski, Władysław Korytkowski
Grzymały Nowogródzkie
202
Leonard Wysocki, Aleksander Kownacki
Wierzyki
203
Ludwik Orłowski, Aleksander Orłowski
Guty
204
Jan Bargielski
Kalinowo
205
Kazimierz Ćwikłowski, Piotr Nosarzewski
Niewodowo
206
Stanisław Sztachelek, Grzegorz Pisarek, Stanisław Niecikowski
Olszyny
207
Jan Dardziński
Taraskowo
208
Zygmond Tykocki, Paweł Baranowski, Jan Falkowski, Franciszek Kopacz
Jeziorki
209
Jan Rafałowski
Czarnocin
210
Gracjan Gliński, Kazimierz Mrozek
Piątnica
211
Teofil Piechocki, Józef Pawłowski
Poniat
212
Stanisław Zientara, Maciej Smak
Czarnocin
213
Józef Niecikowski, Jan Barszczewski
Olszyny
214
Julian Zawadzki
Truszki
215
Idzi Gliński
Piątnica
216
Leonard Wysocki, Aleksander Kownacki
Wierzyki
217
Ludwik Orłowski, Aleksander Orłowski
Guty
218
Jan Bargielski
Kalinowo
219
Kazimierz Ćwikłowski, Piotr Nosarzewski
Niewodowo
220
Stanisław Sztachelek, Grzegorz Pisarek, Stanisław Niecikowski
Olszyny
221
Jan Dardziński
Taraskowo
222
Zygmond Tykocki, Paweł Baranowski, Jan Falkowski, Franciszek Kopacz
Jeziorki
223
Jan Rafałowski
Czarnocin
224
Gracjan Gliński
Piątnica
225
Teofil Piechociński
Poniat
226
Józef Pawłowski, Kazimierz Mrozek
Piątnica
227
Stanisław Zientara, Maciej Smak
Czarnocin
228
Józef Niecikowski, Jan Barszczewski
Olszyny
229
Julian Zawadzki
Truszki
230
Idzi Gliński
Piątnica
231
Bartłomiej Kamiński
Trąbin
232
Paweł Grabowski, Józef Rogowicki, Teodor Ablamowicz, Teodor Ogożyński, Teofil Suszczyński, Wawrzyniec Szymański, Franciszek Pogorzelski, Franciszek Marcinkowski, Ludwik Ogłosiński, Marcjanna Czeladka
Tykocin
233
Władysław Rossołowski, Józef Myśliwiec, Teofil Miastkowski, Józef Miastkowski, Jan Rzepnicki, Władysław Backiel, Stanisław Suszczyński, Franciszek Pańkowski, Stefan Jarończyk, Józef Backiel
Sanniki
234
Franciszek Polak, Tomasz Dąbrowski, Piotr Popławski, Grzegorz Malsuta, Antoni Dąbrowski, Piotr Sawicki
Siekierki
235
Stanisław Sawicki, Leopold Sawicki, Wincenty Malinowski, Jan Sawicki
Sawino
236
Franciszek Kurowski, Feliks Ołdziej, Stanisław Nartowicz, Jan Ołdziej
Pajewo
237
Piotr Zalewski
Popowlany
238
Paweł Kosak vel Koszak
Kraków
239
Ludwik Rodowicz, Bronisław Rodowicz, Leonard Grabowski, Marcin Burdulis, Józefa Burdulis, Julianna Burdulis, Adolf Jeromiński, Magdalena Jeromińska
Tykocin
240
Stanisław Masłowski, Franciszka Masłowska, Jan Masłowski, Marianna Masłowska, Kazimierz Zalewski, Paulina Zalewska, Feliksa Zalewska, Antoni Backiel
Popowlany
241
Wiktor Gołębiewski, Wiktoria Gołębiewska, Filomena Gołębiewska, Antoni Gołębiewski, Franciszek Gołębiewski, Stanisław Łaski
Saniki
242
Agnieszka Łaska, Stanisław Łąski
Saniki
243
Władysław Miastkowski, Katarzyna Miastkowska, Stanisław Jabłoński, Marianna Jabłońska, Józefa Jabłońska, Franciszek Paszkowski, Zuzanna Paszkowska, Michalina Paszkowska, Ludwika Paszkowska
Złotoria
244
Marcin Paszkowski, Stanisław Paszkowski
Sawino
245
Stanisław Bialecki
Dobki
246
Paweł Żukowski, Franciszka Gasztołd
Sawino
247
Stanisław Dąbrowski, Ewa Dąbrowska
Janin
248
Aleksander Sawicki, Aleksander Czeladko
Sawino
249
Adam Maliszewski, Paulina Maliszewska, Marianna Maliszewska, Stefania Maliszewska
Janin
250
Macin Czeladko, Józefa Czeladko, Antoni Czeladko, Jan Czeladko, Franciszek Czeladko
Złotoria
251
Kazimierz Zalewski, Stanisław Masłowski
Popowlany
252
Tomasz Mystwieć, Antoni Sawicki, Władysław Berliński, Marcin Dąbrowski
Siekierki
253
Jan Tryskuć, Jan Kossakowski
Saniki
254
Katarzyna Rzepecka
Sierki
255
Jan Rogalewski, Wincenty Kurowski, Leopold Kurowski
Pajewo
256
Adam Maliszewski, Stanisław Dąbrowski, Jan Jarocki, Tomasz Kozłowski
folwark Janin
257
Józef Jędrzuczek, Józef Wołosewicz
Jeżewo
258
Mateusz Milewski, Władysław Miastkowski, Feliks Mandrochowski, Józef Jabłoński, Maciej Pogorzelski
Złotoria
259
Franciszek Paszkowski, Aleksander Sawicki, Józef Sawicki
Sawino
260
Aleksander Czeladko, Franciszka Gasztołd
Sawino
261
Marcin Burdulis, Józefa Burdulis, Julianna Burdulis, Ludwik Pilis, Ludwik Rodowicz
Tykocin
262
Kajetan Nowak, Konstantyn Rogalewski, Jan Tryskuć, Jan Kossakowski
Saniki
263
Józef Sawicki
Sawino
264
Katarzyna Rzepnicka, Roman Kalinowski
Sierki
265
Piotr Wilczewski, Jan Rogalewski, Wincenty Rogalewski
Pajewo
266
Stanisław Jabłoński
Broniszewo
267
Stanisław Gutowski, Aleksander Edelbauer alias Augustyniak
Jeżewo
268
Mateusz Milewski, Maciej Pogorzelski
Złotoria
269
Leonard Wiszniewski
Dobki
270
Franciszek Skorupski, Jan Maliszewski
Dobki
271
Feliks Roszkowski
Roszki-Włodki
272
Julian Perkowski, Łukasz Konopka, Marianna Konopka, Jan Konopka, Józef Konopka
Gąsówka Osse
273
Feliks Roszkowski, Julian Roszkowski, Jan Roszkowski, Józef Szybiński, Ludwika Szybińska, Bernard Szybiński, Marianna Szybińska, Stanisław Szybiński
Roszki-Wodźki
274
Szymon Roszkowski, Aleksander Roszkowski
Płonka-Matyski
275
Józef Łapiński, Petronela Łapińska, Józefa Łapińska
Roszki-Sączki
276
Antoni Rzońca, Julianna Rzońca, Aleksander Rzońca, Jan Rzońca, Leokadia Rzońca
Racibory Stare
277
Ferdynand Kobyliński, Karolina Kobylińska, Bolesław Kobyliński, Stefania Kobylińska, Aleksander Kobyliński, Helena Kobylińska, Jan Kalinowski, Franciszka Kalinowska, Julian Kalinowski, Leonard Kalinowski, Marianna Kalinowska, Wincenty Kalinowski, Józef Kalinowski, Wojciech Kalinowski, Leokadia Kalinowska, Julian Kalinowski
Bruszewo
278
Aleksander Jamiołkowski
Jamiołki-Piotrowięta
279
Adam Maleszewski, Franciszka Maleszewska
Truskolasy-Lachy
280
Feliks Płoński, Antonina Płońska, Feliksa Płońska, Marianna Płońska, Mikołaj Płoński, Władysław Płoński, Julian Płoński
Drągi
281
Julian Konicki
Wyszonki Błonie
282
Piotr Sieńczuk
Kostry-Podsędkowięta
283
Władysław Bogucki
Szymbory-Andrzejowięta
284
Adolf Szepietowski
Stawiereje-Michałowięta
285
Antoni Łapiński, Józefa Łapińska, Władysław Łapiński, Franciszek Łapiński, Otylia Łapińska, Józef Łapiński, Jan Łapiński, Florentyna Piróg, Aniela Szytkowska, Wincenty Piróg, Antoni Piróg, Julia Piróg, Apolonia Piróg, Franciszek Szytkowski, Adolf Szytkowski
Poświętne
286
Adam Jarosiewicz, Marianna Jarosiewicz, Wincenty Jarosiewicz
Piekuty
287
Władysław Jarosiewicz, Kamila Jarosiewicz, Bronisław Jarosiewicz
Piekuty
288
Antoni Łapiński, Józefa Łapińska, Władysław Łapiński, Franciszek Łapiński, Otylia Łapińska, Józef Łapiński, Jan Łapiński, Florentyna Piróg, Wincenty Piróg, Antoni Piróg, Otolia Piróg, Apolonia Piróg, Aniela Szytkowska, Franciszek Szytkowski, Adolf Szytkowski, Grzegorz Praczukowski, Paweł Mojsa
Łapy Barwiki
289
Andrzej Gołk, Bronisława Gołk, Stanisława Gołk
Gąsówka Oleksin
290
Wiktor Madaliński, Marianna Madalińska, Stefania Madalińska, Anna Jędruszka
Pajewo
291
Jan Byczkowski, Amelia Byczkowska, Stanisław Byczkowski, Jan Wiśniewski
Sierki
292
Julianna Wiśniewska, Jan Wiśniewski, Stanisław Wiśniewski
Sierki
293
Franciszek Kossakowski
Saniki
294
Adam Jarosiewicz, Marianna Jarosiewicz, Wincenty Jarosiewicz, Władysław Jarosiewicz, Kamila Jarosiewicz, Bronisław Jarosiewicz
Jośki
295
Jan Szczepański, Wojciech Poznański, Aleksy Gąsowski
Wysokie Mazowieckie
296
Franciszek Rutkowski, Felicjanna Rutkowska, Paweł Rutkowski, Stanisław Rutkowski
Wołkuny
297
Paweł Łapiński
Łapy Goździki
298
Stanisław Perkowski
Brzozowo-Chabdy
299
Franciszek Perkowski, Paulina Perkowska, Marianna Perkowska
Brzozowo-Stare
300
Stanisław Penza
Kamińskie-Jaśki
301
Jan Horodyński
Łapy-Łynki
302
Antoni Łapiński, Julianna Łapińska, Kazimierz Łapiński
Łapy-Kołpaki
303
Aleksander Łapiński
Brzozowo-Panki
304
Anna Łapińska
Łapy-Dębowina
305
Mikołaj Łapiński, Marianna Łapińska, Ignacy Łapiński, Władysława Łapińska
Gąsówka Stara
306
Józef Jurytko, Anastazja Jurytko, Jan Augustyniak, Franciszek Augustyniak, Adam Augustyniak, Jan Sidorowicz
Pietkowo
307
Jan Perkowski, Rozalia Perkowska, Bolesława Perkowska, Wincenty Perkowski
Porośl-Kije
308
Stanisław Biały, Karolina Biała, Ignacy Biały, Józef Biały, Antoni Biały, Franciszka Biała, Aleksander Biały, Nikodem Biały
Hodyszewo
309
Stanisław Milewski
Jośki
310
Jan Majewski, Antonina Majewska, Józefa Majewska, Kazimierz Majewski
Piekuty-Urbany
311
Tomasz Konopka, Joanna Konopka, Piotr Paweł Konopka, Bolesław Konopka, Jan Konopka, Adolf Konopka
Koboski
312
Paweł Łopieński
Łopienie-Pamięciaki
313
Emilia Łopieńska, Marianna Łopieńska, Stanisława Łopieńska, Leokadia-Bronisława Łopieńska, Julianna Łopieńska, Adolf Łopieński
Łopienie-Pamięciaki
314
Paweł Mojsa
Jeńki
315
Apolinary Łupiński, Bolesław Łupiński, Franciszek Jabłonowski
Łupianka Nowa
316
Tomasz Łapiński, Michalina Łapińska
Łupianka Stara
317
Aleksander Gąsowski, Feliks Adam Penza, Antoni Roszkowski, Karolina Roszkowska, Piotr Roszkowski, Julianna Roszkowska, Adam Karol Roszkowski
Płonka Kościelna
318
Mateusz Iwanicki, Rozalia Iwanicka, Karol Iwanicki, Antoni Iwanicki, Aleksandra Iwanicka, Ignacy Kozłowski, Rozalia Kozłowska, Władysław Kozłowski, Aleksander Kozłowski
Jeńki
319
Jan Kurzyna
Kurzyny
320
Feliks Ludwik Milewski
Milewo Zabielne
321
Kazimierz Stypułkowski, Zofia Stypułkowska, Piotr Stypułkowski
Stypułki-Koziołki
322
Witalis Jan Wnorowski
Wnory Stare
323
Józef Stanisław Iwanowicz, Aleksandra Iwanowicz, Adolf Iwanowicz, Aleksander Iwanowicz, Stefania Iwanowicz
Kalinowo Solki
324
Jan Majewski, Antonina Majewska, Józef Majewsk, Kazimierz Majewski
Piekuty Urbany
325
Józef Jurytko, Anastazja Jurytko
Pietkowo
326
Jan Augustyniak, Franciszek Augustyniak, Adam Augustyniak
Pietkowo
327
Władysław Perkowski, Tekla Perkowska, Stefania Perkowska, Anna Perkowska
Piekuty
328
Tomasz Malecki, Antoni Sawicki, Marcin Dąbrowski, Konstanty Malecki
Siekierki
329
Józef Boczkowski
Saniki
330
Wiktor Kurowski, Leopold Kurowski
Pajewo
331
Józef Jędruczek, Józef Wołosiewicz
Jeżewo
332
Józef Jabłoński, Władysław Berliński, Stanisław Pogorzelski, Jan Jabłoński, Franciszka Jabłońska, Józefa Zębko
Złotoria
333
Kastan Nowak, Konstanty Rogalewski, Jan Tryskuć
Saniki
334
Józef Sawicki
Sawino
335
Katarzyna Rzepnicka, Roman Kalinowski
Sierki
336
Romuald Sikorski
Babino
337
Franciszek Milewski
Złotoria
338
Józef Markowski
Sawino
339
Józef Zębkowski
Saniki
340
Stanisław Gutowski
Jeżewo
341
Piotr Wilczewski
Pajewo
342
Jan Rogalewski, Wincenty Rogalewski
Pajewo
343
Aleksander Edelbauer alias Augustyniak
Jeżewo
344
Leonard Wiśniewski, Franciszek Skorupski, Jan Maliszewski
Dobki
345
Franciszek Rutkowski
Wołkuny
346
Paweł Łapiński
Łapy-Goździki
347
Stanisław Perkowski
Brzozowo-Chabdy
348
Franciszek Porowski
Brzozowo Stare
349
Stanisław Penza
Kamińskie-Jaśki
350
Jan Horodyński
Łapy-Łynki
351
Antoni Łapiński
Łapy-Kołpaki
352
Aleksander Łapiński
Brzozowo-Panki
353
Anna Łapińska
Łapy-Dębowina
354
Mikołaj Łapiński
Gąsówka Stara
355
Józef Jurytko
Pietkowo
356
Jan Augustyniak, Franciszek Augustyniak, Adam Augustyniak
Pietkowo
357
Jan Sidorowicz
Turek
358
Jan Perkowski, Wincenty Perkowski
Porośl-Kije
359
Kazimierz Skłodowski
Liza Nowa
360
Franciszek Zawadzki
Stokowisko
361
Stanisław Biały, Antoni Biały
Hodyszewo
362
Stanisław Milewski
Jośki
363
Jan Majewski
Piekuty-Urbany
364
Tomasz Konopka
Koboski
365
Paweł Łopieński
Łopienie-Pamięciaki
366
Władysław Perkowski
Racibory Nowe
367
Józef Konopko
Kalinowo Stare
368
Mikołaj Tymiel alias Tymol
Wysokie Mazowieckie
369
Wojciech Kruszewski
Brzózki-Falki
370
Grzegorz Praczukowski
Wysokie Mazowieckie
371
Julian Konicki
Wyszonki Błonie
372
Piotr Sieńczuk
Kostry
373
Feliks Roszkowski
Roszki-Wodźki
374
Julian Perkowski, Łukasz Konopka
Gąsówka Osse
375
Feliks Roszkowski, Julian Roszkowski, Jan Roszkowski, Józef Szybiński
Roszki-Wodźki
376
Szymon Roszkowski, Aleksander Roszkowski
Płonka-Matyski
377
Józef Łapiński
Roszki-Sączki
378
Antoni Rzońca
Racibory Stare
379
Ferdynand Kobyliński, Jan Kalinowski, Julian Kalinowski
Bruszewo
380
Aleksander Jamiołkowski
Jamiołki-Piotrowięta
381
Adam Maleszewski
Truskolasy-Lachy
382
Feliks Płoński
Sidorszczyzna
383
Jan Kurzyna
Piszczaty
384
Feliks Milewski
Milewo Zabielne
385
Ludwik Rodowicz, Bronisław Rodowicz, Leonard Grabowski, Marcin Burdulis, Józefa Burdulis, Julianna Burdulis, Konstanty Waszkiewicz, Ludwik Pilis, Adolf Jeromiński, Magdalena Jeromińska
Tykocin
386
Józef Starczowski
Nowy Targ
387
Scharia Rubinsztejn
Ciechanowiec
388
Kazimierz Brzóska, Józef Brzóska
Brzóski Stare
389
Jan Wróblewski
Brzóski Gromki
390
Franciszek Mościcki
Dąbrowa
391
Antoni Jachowicz
Święciany
Copyright © 2020
oprogramowanie choruzy.pl

This website uses cookies. By continuing to use the site you are agreeing to its use of cookies.

Do not show this again